__

SLUNOVRAT – Seberozvojový pobyt na Švýcárně 2021

18. – 22.6.2021   

Ekologické volnočasové centrum Švýcárna

Připravili jsme pro vás 5denní program s iniciačními rituály, ženský, mužský i smíšený kruh, přechod přes střepy (případně přes uhlí), potní chýši, kakaovou ceremonii a s ní spojenou oslavu života, očistné rituály, dechová cvičení, komunikaci srdcem, velkou skupinovou konstelaci a jiné pohybové aktivity v přírodě, očistné bylinné koupele a samozřejmě klid od všedního uspěchaného života.
Tento seberozvojový pobyt, v nádherné přírodě v samém srdci CHKO Moravský kras, sebou nese tradice a rituály našich předků, rituály “PŘECHODU”, při kterých máme možnost intenzivní vnitřní práce, sebepoznání, prohloubení a pochopení směřující směrem dovnitř, k nám.
Přechodové rituály jsou velmi důležitou tradicí, která nám umožňuje lépe pochopit a prohloubit naši sebedůvěru, také najít vnitřní sílu a rituálně uzavřít (ukončit) jeden životní cyklus, jednu kapitolu, nebo období a otevřít tak prostor pro nové.
Rituály přechodu nám také pomáhají vědomě kráčet z temnoty do světla, z chlapce do muže, z dívky do ženy, z neúrody do úrody, a nebo z nemoci do zdraví (každý si zde může dosadit to, co nyní potřebuje).
Tento čas vybízí pro obnovení rituálů, které nám v této společnosti tolik chybí.
Slunovrat – NÁVRAT SLUNCE (21.6.2021), tradice spojovaná s živly vody, ohně a země. Při této oslavě života si připomeneme to, jak moc důležité jsou přechodové rituály, mužsko-ženské kruhy a prastaré tradice předků.
Slunovrat oslavovali všechny kultury – Keltové, Slované, pohané, křesťané jako začátek léta, příchod životodárného tepla, začátek sklizně plodů a darů Země.
_________________________________________________________
Areál EVC Švýcárna se nachází v hlubokém mystickém josefovském údolí uprostřed CHKO Moravský kras. Tedy poblíž pověstmi opředené jeskyní svatyně „Býčí skála“ s rozlohou více jak 12 km, jeskyně se silnou ženskou energií Jáchymka, jeskyní setkání Kostelík a dalšími cca 180 menšími jeskyněmi v blízkém okolí. Tato oblast patří mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě. V okolí se nachází spousta přírodních, architektonických, kulturních i mystických zajímavostí.
více:
http://svycarna.eu/node/867
_________________________________________________________
Cena základního balíčku na 5 dní (obsahujícího ubytování na pokojích, celodenní strava, kompletní hlavní program a případné materiálové zabezpečení)…. je 5 980,-Kč (možnost bonusu – 1000,-Kč viz. níže)
Cena balíčku na 4 dny ….. je 5 480,-Kč (možnost bonusu – 1000,-Kč viz. níže)
Cena balíčku na 3 dny …. je 4 980,-Kč (možnost bonusu – 1000,-Kč viz. níže)
Bonus pro prvních 15 přihlášených… sleva -1000,-Kč ze základní ceny !!!! Bonus platí do vyčerpání 15 míst a zároveň končí 26.května 2021.
Předem se posílá nevratná záloha 2 500,-Kč V případě neúčasti ji můžeš přepsat na náhradníka, kterého si zajistíš. V případě zrušení akce z důvodu nařízení vlády (Covid apod.) se záloha vrací v plném rozsahu, nebo se může přepsat na nový termín.
Pro přihlášení je nutné vyplnit přihlašovací formulář:

– a zaslat zálohu ve výši 2.500Kč na číslo účtu organizátora 2501832517 / 2010 (FIO banka). Do textu pro příjemce uveď celé svoje jméno a heslo „Slunovrat 2021“.

15 května, 2021