__

Díky regresi odstraněna alergie na kočky

„Poprvé jsem se setkala s Tondou při příležitosti ochutnávky jeho terapeutické práce. Zvolila jsem téma, u kterého jsme ani jeden z nás na začátku nevěděli, zda budeme moci spolu vyřešit. Dlouhá léta mne ale trápilo a stále jsem hledala racionálně odůvodnitelné příčiny a možnosti, jak situaci změnit. Proto, když mi Tonda nabídl pomoc, přijala jsem ji.

Jednalo se o psychosomatickou záležitost, a to alergii na kočky. Začala jsem jí trpět najednou ve svých desíti letech, do té doby jsem byla s kočkami pořád, jako jedna z nich. Na alergologii mi pak indikovali 4. stupeň alergické reakce na kočičí srst. Snažila jsem se kočkám pak postupem času vyhýbat, ale toto omezení mi neustále ztěžovalo život, protože jsem kočky nikdy nepřestala milovat a nedokázala jsem se proto úplně vyhnout kontaktu s nimi. Ačkoliv jsem věděla, že i po našem krátkém setkání budou následovat okamžitě velmi nepříjemné fyzické projevy v podobě silného svědění očí, zánětu spojivek, otoků a škrábání v krku spolu se spuštěním akutní rýmy. Ve slabších chvílích mohla kočka projít metr kolem mne a bylo to.

Díky regresní cestě pod Tondovým vedením jsem objevila příčinu vzniku alergie a díky rozklíčování jádra problému a mentálního odstranění původu bloku se vše dalo zase do pořádku. Po téměř čtvrt století jsem si mohla konečně opět pohladit a pochovat milované tvory v náručí, strávit s kočkami libovolný čas i v uzavřeném prostoru (alergici pochopí) a bez žádných nebo téměř žádných nepříjemných následků, což bylo předtím nemyslitelné. Zkrátka se mohu již dva roky s těmito úžasnými zvířaty bez problémů opět naplno kamarádit.  

Ačkoliv jsem tušila o síle propojení mysli a těla, tento vhled do sebe a vyřešení mého dlouholetého trápení mne naprosto přesvědčilo, že lidská mysl má neomezené možnosti a vliv i na fyzické tělo. A za to Ti Tondo děkuji.“

                                                                                                                                                  Šárka

Další reference

1 března, 2017