__

POMOC ZTRACENÝM A ZBLOUDILÝM DUŠÍM

Náš svět je mnohem tajemnější, než si myslíme a než připouští současná věda. Jsme součástí světa oficiálně neznámých zákonitostí, energií a neviditelných a nehmotných bytostí. Pokud přijmeme existenci nesmrtelné duše a toho, že po fyzické smrti naše duše někam odchází, lze přijmout i možnost, že některé duše nenajdou tu správnou cestu. Jsou to tzv. ztracené duše, které pak mohou velmi dlouho zůstávat na pro ně důležitém místě a zde svými nepochopitelnými projevy tzv. strašit. Nebo mohou v nějaké míře ovlivňovat jiné lidi, nebo se k nim tzv. přivtělit. Skutečných příběhů s touto tématikou je popsáno velmi mnoho.
Přítomnost cizí přivtělené duše není něčím hrůzostrašným. Může být přítomna i mnoho let a nemusí se výrazněji negativně projevovat. Dokonce může v něčem i pomáhat. Obecně je to mnohem častější jev, než bychom si mysleli. Nejen u psychicky narušených jedinců, ale i u mnoha normálních lidí s běžnými emočními a fyzickými problémy. V každém případě je to nepřirozený stav jak pro postiženého člověka, tak pro ztracenou duši. Oba potřebují pomoc. Mít možnost žít vlastní samostatný život a ztracená duše najít klid a konečně odejít do Světla, kam patří všechny duše.
Odvedení do Světla vyžaduje určité znalosti a zkušenosti. Není to však zas tak složité a nejsou k tomu třeba žádné vymítací rituály. Většina ztracených duší při citlivém přístupu konečně pochopí svoji situaci a nechá se odvést Domů, do Světla.
Osvobození od přivtělené duše může mít okamžitý a trvalý účinek, a zbaví postiženého člověka nepříjemných projevů, se kterými si medicína ani další běžné přístupy neví rady.

Možné indicie, které mohou znamenat přítomnost cizí přivtělené duše
Neznamená to, že pokud platí část těchto příznaků, tak se máme znepokojovat, že jsme posedlí jinou duší. Vždy je důležitý celkový obraz, vlastní pocity a způsob projevování těchto příznaků.

1) Dlouhodobě nízká hladina energie

2) Změny povahy a náhlé změny nálady
Vlastní pocit nebo mínění druhých, že to nejsem já, že jsem jako vyměněný.

3) Vnitřní hlasy a mluvení sám se sebou

4) Drogová a alkoholová závislost
Odpojení sebe sama pod vlivem těchto látek umožňuje snadný přístup cizích duší. Tyto stavy opojení některé ztracené duše vyhledávají a podporují.

5) Impulzivní chování
Náhle něco udělám a pak ani nevím proč.

6) Výpadky paměti
Někdy si vůbec nepamatuju, co jsem vlastně před chvílí nebo nedávno dělal.

7) Špatné soustředění
Pocit jakoby v mlze.

8) Náhlé záchvaty obav a deprese

9) Náhle projevy tělesných potíží bez zjevné příčiny

10) Zvláštní pocity při pohledu do zrcadla
Pocit, že vypadám trochu jinak, než ta osoba, kterou vidím.

11) Zvláštní pocity při zmínce o přivtělených a ztracených duších

 

Literatura: Edith Fioreová; Tajemství zbloudilých duší.
Relativně hodně blízko možné skutečnosti ukazuje ztracené duše seriál Posel ztracených duší.

Ukázkový příběh z terapie                           

 

23 října, 2020