__

Chtěl bych Ti tímto poděkovat za všechna sezení, která jsme společně prošli

Chtěl bych Ti tímto poděkovat za všechna sezení, která jsme společně prošli. Vím, že třeba zítra nebo jiné dny to může být jinak, nicméně dneska se cítím tak dobře, jako za poslední dobu ne. Proto bych Ti chtěl tímto nesmírně poděkovat. Musím říct, že po včerejším setkání, které pro mě bylo nejintenzivnější ze všech, jsem naplno všemu, co jsme probírali, uvěřil. Nejspíš platí staré známé “Věř a víra tvá tě uzdraví”.
Po tomto cyklu terapií se cítím jako nový lepší člověk. Dnes mě naplňují všechny části duše, které jsme spolu včera našli, cítím je poměrně intenzivně a v celé jejich podstatě.
Těžko mohu vyjádřit slovy dík jaký teď cítím. Tento pocit mi nikdy “klasická” terapie nepřinesla, nebo byl velice pomíjivý. Věřím, že jsem teď na nové, lepší cestě životem. “Doufám”, že tvoji pomoc brzy potřebovat nebudu, nicméně pokud by si to situace žádala, obrátím se opět na Tebe.
Přeji Ti jen to dobré a ještě jednou Ti velice děkuji za vše, co jsme probrali, vyřešili a za všechny odpovědi na moje otázky.
Jakub

16 října, 2021