__

Máte v sobě nějakou svou vlastní vnitřní otázku?

Máte v sobě nějakou svou vlastní vnitřní otázku? A tolik byste si přáli získat odpověď? A zjišťujete, že odpovědi jiných lidí nejsou to, co potřebujete slyšet?

Bude to totiž tím, že odpovědi si nosíme každý ve svém srdci, ve své duši, v rozhodnutích s kterými vstupujeme na tento svět a pak ve všem, co jsme lépe či hůře zvládli v životech minulých. Není nic jednoduššího než vyzkoušet regresní psychoterapii a nechat se provést někým zkušeným, empatickým a intuitivním jako Antonín Tomek. Taky jsem se trochu bála různých forem hypnózy nebo kdovíčeho, jak to bude probíhat, ale vše probíhalo za plného vědomí se zavřenýma očima. Bylo pouze potřeba přestat vnímat běžnou realitu běžnýma očima a začít vnímat realitu našeho podvědomí. Každý máme kolem sebe neviditelné průvodce z řad andělů a ti jsou plně nápomocni, aby člověk prohlédl a prožil přesně to, co má vidět, procítit a prožít.

Mně osobně to dalo pevnou půdu pod nohama a vědomí odkud, kam a proč jdu. Že na to nejsem sama a že vše probíhá velmi dobře. A také jsem díky tomu prožitku měla konečně sílu udělat doma důkladnější pořádek.

Jana

16 listopadu, 2016