Průběh setkání – terapie

Terapii beru jako proces postupného odkrývání souvislostí a příčin, vzpomínek, vzorců a programů.
Vnitřní změna je většinou delší proces na více setkání, důležité je však odhodlat se a začít s ní.

Terapie se podobá hledání kamínků a skládání mozaiky života, kdy z chaosu a střepů vznikne najednou zřetelný obraz. Je to pečlivá archeologická práce, která postupně odkrývá zasunuté a zapomenuté události. Je to hojivý proces skutečného léčení duše.

Při své práci využívám metodiku regresní terapie, systemických konstelací, komunikace s vnitřními složkami, vizualizace.  To hlavní je však napojení a otevření se vyššímu vedení, intuici a pomoci našich průvodců a andělských bytostí.

Pro každého klienta vybírám to, co cítím, že je pro něj v danou chvíli nejvhodnější a nejpřínosnější.

Na začátku terapie vždy v duchu nebo i nahlas společně s klientem žádám o vyšší vedení a pomoc, aby bylo otevřeno jen to, co máme možnost v dané chvíli zpracovat a vyřešit, a to, co je ku prospěchu všech zúčastněných a zainteresovaných.

Upozorňuji na zajímavý fakt, že terapie začíná ve chvíli, kdy se pro ni rozhodneš. S blížícím se termínem setkání se může zhoršovat emoční stav, přicházet klíčové situace, zdát se výrazné sny. A také ta část Tvé osobnosti, která se nechce měnit a chce si zachovat svoji moc, bude mít tendenci Ti v procesu změny a v terapii zabránit.