Kdo jsem – proč bys měl/a přijít právě za mnou?

 

Žádné setkání není náhodné. Nic není náhoda, ani to, že právě čteš tyto řádky. Buď to, co zde vnímáš, s Tebou nějakým způsobem rezonuje nebo taky ne.

Jmenuji se Antonín Tomek a narodil jsem se ve znamení vodnáře.

  • Už přes 50 let žiju, jak nejlépe dovedu, poznávám, učím se, dělám chyby, hledám, nacházím.
  • Vždy jsem byl velký snílek, romantická duše a optimista.
  • Už více jak 30 let pracuji s lidmi jako organizátor akcí, zážitkový pedagog, učitel, lektor osobního rozvoje.
  • Věřím v univerzální (vesmírnou, božskou) energii v nás i kolem nás, v lepší svět.
  • Vždy jsem se snažil inspirovat druhé a předávat jim to nejlepší, co ve mně je a čemu věřím.

I já jsem si ve svém životě mnohým prošel. Na jedné straně od dětství nejistoty, strachy, malé sebevědomí, nevyléčitelná nemoc, rozvod, smrt blízkých, nehodu s trvalými následky u vlastních dětí, na druhé straně postupné poznávání světa, stálé učení a zvládání překážek, odkrývání souvislostí, seberealizaci, pochopení smyslu a vlastního poslání, napojení a dar vnímání. Jsem to možná já, kdo Ti může pomoci uvidět něco, co Ti zatím unikalo, přidat důležitý kamínek do mozaiky poznání, pochopení směru a smyslu, nebo potvrdit, že vše je v pořádku a Ty jdeš správně.

Možná nás něco spojuje a naše příběhy se mají na chvíli protnout.

I já jsem stále na cestě. Mnoho věcí vím a vědomě je s větším či menším úspěchem žiju. Den ode dne, krok za krokem, tady a teď. S každým dnem, s každým setkáním, s každým klientem a jeho příběhem, který je vždy v něčem podobný i tomu mému, jdu dál a učím se víc. Také mám ve svém životě své velké učitele a opakující se situace, které jsem zatím ještě plně nezvládl. Vím, že to tak je.

Mým darem pro Tebe není dokonalost, že všechno vím a dokážu. Já Tě zvu na setkání se mnou, které Ti umožní setkat se, jinak než doposud, sama/sám se sebou.

Pojď se mnou vykročit a změnit svůj příběh

Tyto stránky vyjadřují to, jaký jsem, jak přemýšlím, co je pro mě důležité, jaká je moje životní cesta, co mohu nabídnout. Pokud Tě oslovily, znamená to, že máme něco společného. Možná právě teď nastal čas, kdy si my dva můžeme a máme něco předat.