Co poskytuji


  • PROVÁZENÍ OSOBNÍ ZMĚNOU

  • TERAPIE PRO DUŠI  –  PSYCHOTERAPIE

  • PSYCHOSPIRITUÁLNÍ TERAPIE

  • REGRESNÍ TERAPIE

  • RODINNÉ A SYSTEMICKÉ KONSTELACE


Poskytuji osobní setkání, prostor pro sdílení a zejména odbornou terapeutickou pomoc. Můžu vám pomoci podívat se na životní situace a starosti z jiného úhlu pohledu, odhalit vaše skryté programy i příčiny opakujících se problémů. Jako terapeut provázím svého klienta a pomáhám mu k vhledu do zvoleného tématu či situace. Snažím se pro každého najít vhodný způsob odhalování souvislostí, příčin a zvolit potřebnou metodu. Používám základní principy a metodiku systemických a rodinných konstelací, regresní terapii, komunikace s vnitřními složkami, vizualizace atd. To hlavní je však napojení a otevření se vyššímu vedení, intuici a pomoci našich průvodců. Nabízím Vám vhled a prožitek, možnost nahlédnout do svých bloků a nalézt odpovědi na mnohé otázky. Terapii beru jako proces postupného odkrývání souvislostí a příčin, vzpomínek, vzorců a programů. Vnitřní změna je většinou delší proces na více setkání, důležité je však odhodlat se a začít s ní.


Pomůžu ti


Uvidět sebe, druhé i tvé životní situace v jiném světle a úhlu pohledu, najít v sobě sílu, odhodlání, odvahu, důvěru, víru, odpuštění, přijetí, odevzdání, lásku. Pomohu ti také změnit dlouhodobě působící vzorce, programy a přesvědčení.


Cest je tolik, kolik je lidí


V každém okamžiku má každý možnost zvolit si svůj přístup k životu a změnit svůj svět. Pro začátek se stačí rozhodnout a vykročit. Pokud máš někoho, kdo ti v té chvíli může pomoci, je to mnohem jednodušší. Můžu to být já, s kým si dovolíš sdílet svoje nejistoty, trápení, starosti a změnit je v naději a jasný směr.