__

SEZNÁMENÍ S REGRESNÍ TERAPIÍ, 26.1.2017, od 18.00, Chajovna, Dominikánské nám. 6/7, Brno

Žádný tvůj problém, který ti jakkoliv komplikuje život, není tak malý, aby ho nestálo za to začít řešit a jednou provždy se ho už konečně zbavit. Žádný tvůj problém není tak velký a hrozný, aby se nedalo rozsvítit malinké světlo a začít hledat cestu.

Bolest se nevyléčí, dokud zůstává skryta. Chceme-li nad minulostí zvítězit, musíme jednou otevřít poklop, který ji zakrývá.

Rád bych vám představil sebe jako člověka i terapeuta, a podělil se s vámi o své zkušenosti, prožitky i poznání z mojí životní cesty, která mě přivedla k terapeutické práci, a také s mnoha zajímavými příběhy, které jsem měl možnost během mnoha terapií zažít.

Také vám chci představit jednu z nejhlubších terapeutických metod, která umožňuje najít cestu dovnitř a následně ven z našich problémů a omezení.

Regrese je návrat zpět, je to nástroj, pomocí něhož můžeme dohledat a léčit původní příčiny našich potíží. Přináší odpovědi na věčnou otázku: “Proč se mi to děje?” Pomocí této techniky lze nahlédnout za kulisy našeho života a spatřit skryté souvislosti a původní příčiny událostí, které ovlivňují naši současnost.
Regresní terapie často funguje a zabírá i v situacích kdy jiné postupy a konvenční léčba selhává. Věčným braním prášků se jen potlačuje projev nebo bolest, ale nehledá se jejich příčina.

Místo konání – Chajovna – Tatami místnost – v čajovně hned naproti schodům.
Cena programu: 200 Kč

https://www.facebook.com/events/151309658696558/

19 ledna, 2017